Altın Paket

Altın Paket’in Gümüş Paket’ten en büyük Editör incelemesi ve reklam bütçesine sahip olmasıdır.

Bir kitabın yüksek talep görmesinin temel kuralları; tanınan bir yazarın eseri olması, sansasyonel ve talep gören konular içermesi, medyatik bir kişinin eseri olması, geniş kitlelerin oluşturduğu gruplara dahil bir yazar tarafından yazılmış olması. Eğer bu özelliklerden en azından biri sizin için geçerli değilse, içerik kalitesine bakılmaksızın kitabınızın satmayacağını peşinen söyleyebiliriz.

Günümüzün en etkili reklam yöntemi sosyal medyadır. Tanıtımınız için adınıza sosyal medya hesapları kuruyoruz. Şayet sizin sosyal medya hesaplarınız varsa sizin hesaplarınız üzerinden reklam yönetimlerini yapıyoruz.  Kitabınızla ilgili grafik grubumuzca hazırlanan profesyonel gönderileri hem sizin için oluşturduğumuz mecralarda hem de Dahi Yayıncılık sosyal medyasında paylaşıyoruz ve bu gönderilerin 1.000 ₺’lik bütçe ile reklamlarını yapıyoruz. Sosyal medya yönetimini daha sonra size teslim ediyoruz.

Adınıza oluşturduğumuz blogda biyografinizden, projelerinize, sosyal medya hesabınızdan iletişim bilgilerinize yer veriyoruz.

Kitabınızın editör kontrolünden geçmesi anlaşılabilirliği ve okuyucuda bırakacağı etki anlamında önem arz etmektedir. Aynı zamanda kitabınızın editör kontrolü yapılarak hatalarının düzeltilmesi, daha sonra yazacağınız kitapların okuyucu tarafından talep görmesi açısından önem arz etmektedir. Her ne kadar reklam bütçeleri ile yüksek kitap satış rakamlarına ulaşmak mümkün olsa da, okuyucuyu tatmin etmeyen içeriğin sürdürülebilirliği bulunamamaktadır.

Kitap yayınlamanın ve kitap satışının tüm zorluklarını sizin adınıza üstleniyoruz…

Kitabınızı baskıya hazırlamak için yürütülecek tüm mizanpaj çalışmaları tarafımızca yürütülecektir. Baskıdan önce sizin onayınız alınacaktır. Zaman değerli. Mizanpaj için zaman kaybetmek yerine Kitap Şablonu‘muzu kullanarak yayın süreci hızlandırabilirsiniz.

Hazır kapaklarımızdan seçebileceğiniz gibi size özel kapak tasarımı da talep edebilirsiniz. Kapak konusunda fikirlerinizi paylaşmanız yeterli. Kapak tasarımı için grafikerimiz tarafından doğrudan aranacaksınız. Ortak bir çalışma ile size özel bir tasarıma sahip olacaksınız.

ISBN ve Bandrol alımı için tüm işlemler Dahi Yayıncılık tarafından yapılacaktır.

Üretim tamamlandıktan sonra yasal olarak 6 adet kitabınız TC. Kültür Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü, İstanbul Derleme Müdürlüğüne ve 4 kitap savcılığa teslim edilmek zorundadır. Tüm gönderiler Dahi Yayıncılık tarafından yapılacaktır.

Dahi Yayıncılık web sitesinden ve fuarlarda yapılan satışlardan fatura bedeli üzerinden %50 telif ücreti alacasınız.

Dağıtımcı satışlarında  fatura bedeli üzerinden %20 telif ücreti alacaksınız.

Üretimde üst sınırı bulunmamaktadır. Satış olduğu sürece sınırsız kitap üretim garantisi veriyoruz.

Size sevdiklerinizle paylaşmanız için 20 adet ücretsiz kitap verilecektir.

Teklifimiz 200 sayfaya kadar olan kitaplar için geçerlidir. 200 sayfa üzeri kitaplar için + 500 ₺ ödemeniz yeterli olacaktır.

KİTABINIZI HEMEN YAYINLAYALIM