Gümüş Paket

Kitap yazmak kadar kitabın bir ürün haline gelmesi de bir o kadar zorlu bir süreçtir. Gümüş paket yazarlarımıza gerçek anlamda yayınevi hizmeti sunduğumuz paket olarak yükünüzü paylaşmamızı sağlıyor.

Kitabınızı baskıya hazırlamak için yürütülecek tüm mizanpaj çalışmaları tarafımızca yürütülecektir. Baskıdan önce sizin onayınız alınacaktır. Zaman değerli. Mizanpaj için zaman kaybetmek yerine Kitap Şablonu‘muzu kullanarak yayın süreci hızlandırabilirsiniz.

Hazır kapaklarımızdan seçebileceğiniz gibi size özel kapak tasarımı da talep edebilirsiniz. Kapak konusunda fikirlerinizi paylaşmanız yeterli. Kapak tasarımı için grafikerimiz tarafından doğrudan aranacaksınız. Ortak bir çalışma ile size özel bir tasarıma sahip olacaksınız.

ISBN ve Bandrol alımı için tüm işlemler Dahi Yayıncılık tarafından yapılacaktır.

Üretim tamamlandıktan sonra yasal olarak 6 adet kitabınız TC. Kültür Bakanlığı, Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü, İstanbul Derleme Müdürlüğüne ve 4 kitap savcılığa teslim edilmek zorundadır. Tüm gönderiler Dahi Yayıncılık tarafından yapılacaktır.

Dahi Yayıncılık web sitesinden ve fuarlarda yapılan satışlardan fatura bedeli üzerinden %50 telif ücreti alacasınız.

Dağıtımcı satışlarında  fatura bedeli üzerinden %20 telif ücreti alacaksınız.

Size sevdiklerinizle paylaşmanız için 10 adet ücretsiz kitap verilecektir.

Üretim üst sınırı bulunmamaktadır. Satış olduğu sürece sınırsız üretim garantisi veriyoruz.

Tanıtımınız için adınıza sosyal medya hesapları kuruyoruz. Kitabınızla ilgili hazırlanan gönderileri hem sizin için oluşturduğumuz mecralarda hem de Dahi Yayıncılık sosyal medyasında paylaşıyoruz. Sosyal medya yönetimini daha sonra size teslim ediyoruz.

Dahi yayıncılık sayfası altında adınıza blog oluşturuyoruz.

Teklifimiz 200 sayfaya kadar olan kitaplar için geçerlidir. 200 sayfa üzeri kitaplar için + 500 ₺ ödemeniz yeterli olacaktır.

KİTABINIZI HEMEN YAYINLAYALIM