Çantamıza ilk günün heyecanını, kararlılığını, düşlerimizi, şu anımızın profesyonelliğini ve bilgeliğini koyduk. Geriye sadece tanışıp, toplanmamız kaldı! Sizlere nasıl faydalı olacağımıza dair aklımızda DAHİCE fikirlerimiz var! Reklamcılık ve iletişim sektöründe ne çizgi altı ne de çizgi üstü çalışıyoruz. Biz o çizginin altını üstüne getiriyoruz. Geleneksel ya da dijital reklam, hangisi olursa olsun, müşterilerimizin çözümcüsü olmak, ihtiyaçlarına cevap verebilmede çekincemiz asla yok. Kendimize güvenimiz tam. Baskı ile yayıncılık sektöründe ise farklı bir yaklaşımla, basıp yayınlanabilecek her şeyi hazırlarken, hızlı, inovatif, kaliteden asla ama asla taviz vermeden, doğrusunu, güzelini yapmakta kararlı ve iddialıyız.

Yurt dışında Güzel Sanatlar Akademileri mezunu Kreatif Direktörlerimiz başında bulunduğu Grafik Tasarım ve Prodüksiyon Departmanımız, yaratıcı, güncel trendleri yakalamış, fark yaratan, tasarımlarıyla iş başında, sizlerin hizmetinizdedir.

Grafik tasarım departmanımız, editörlerimiz, çalışanlarımız ve tüm ihtiyacı karşılayacak teknolojik donanıma sahip cihazlarımız ile birlikte siz müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmak kaydıyla profesyonel hizmet veriyoruz.

Her kitap yeni bir hikaye, her hikaye yeni bir insan…

Profesyonel ekibimiz, grafik tasarım departmanımız, editörlerimiz, çalışanlarımız ve tüm ihtiyacı karşılayacak teknolojik donanıma sahip cihazlarımızdan destekle, siz müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmak kaydıyla profesyonel hizmet veriyoruz.

Yeni yazarlarımızın heyecanlarını yitirmemeleri için, kişiye özel müşteri temsilcimizin kendisiyle birebir ilgilenmesini sağlıyor; mizanpaj, editöryal inceleme, kapak tasarımı gibi tüm konularda baştan sona yardımcı oluyoruz.

Kapı kapı, şu dükkan senin bu dükkan benim, dolaşmıyoruz. Bilgisayar, tabletler, akıllı telefonlarla internetin olduğu her yerde online alışveriş yapma oranı gitgide artıyor. Bu amaçla, neden kitap baskısı siparişlerini online haline getirmek için, özel bir yazılım projesini yapılandırarak, sitemizi sizlerin hizmetine sunduk.

www.kitapbasimevi.com adlı sitemizde, baskı şekli, sayfa adedi, cilt şekli, baskı adedi, kağıt cinsi, kapak tasarımı, hatta baskı fiyatlarını siz belirliyorsunuz. Editöryal incelemeden dağıtıma kadar her şeye siz karar verebiliyorsunuz. Dilerseniz ‘Yayın Paketlerimiz’i kullanarak ekonomik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kitabınızı sadece kağıda basılı olarak değil, e-kitap okuyucularınız için, kitabınızı e-pub yayın formatında yayınlayabilir, kitabınızı sizin adınıza web e-marketing’ e yönlendirebiliriz.

Dahi Yayıncılık olarak, Facebook, Twitter ve Instagram gibi pek çok digital mecrada kitabınızın sosyal medya tanıtımını yapabiliriz.

 • Yazar ve Şair Sanatçılar
 • Dernek ve Sendikalar
 • Özel Şirket ve Holdingler
 • Sağlıkçılar, Hekimler
 • Yazar ve Şair Sanatçılar
 • Akademisyenler ve Bilim İnsanları
 • Mesleki ve Teknik Yüksek Okullar, Fakülteler
 • Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
 • Özel Okullar ve Kolejler
 • Ticaret ve Sanayi Odaları
 • Azerbaycan Sağlık Bakanlığı
 • T.C. Valilikleri ve Kaymakamlıklar
 • 2017 YILINDA TOPLAM 1246 MÜŞTERİMİZ BİZİMLE ÇALIŞTI.

Mezuniyet Etkinliklerinde A’dan Z’ye herşeyi biz organize ediyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışmak her zaman huzur verir. Megep Projesi kapsamında bizimle çalışan tüm okullarımızın mezuniyet etkinliğini ücretsiz olarak sonsuza dek ölümsüzleştiriyoruz. İlk önce siz değerli öğretmenlerimiz için iftihar panosu ya da ayın öğrencisi panosunu ücretsiz olarak temin edip, okulunuzda istediğiniz bir yere montesini gerçekleştiriyoruz.

Öğretmenlerimize ilerde katılacakları seminer, etkinlik ve sempozyumlarda ya da herhangi bir amaçla kullanmak üzere dört adet vesikalık fotoğrafı, öğrencilerimize ise 6×9 boyutunda mezuniyetlerinin bu ölümsüz anını sonsuza dek yaşatacak kepli profesyonel çekim fotoğraflarını Dahi Yayıncılık tarafından hediye ediyoruz!

Öğretmenlerimize öğrencilerini mutluluk dolu bir gülümsemeyle kayıt edebilecekleri ve yeni müfredat döneminde pratik olarak kullanabilecekleri Sınıf Defterleri de yine bizden armağan!

Ve son olarak mezuniyet videonuzda bizden! Elbette okumak kolay ama mezun olmak unutmayın ki çok zor…

Haydi Bütün Kepler Havaya!..

 

Mezuniyet Yıllığını bize bastıran okullara:
İftihar Panosu
Tüm Öğretmenlere 4 Adet Vesikalık Fotoğraf
Tüm Mezun Öğrencilere 1 Adet 6X9 Fotoğraf
Her Sınıfa Ücretsiz Sınıf Defteri
HEDİYEMİZ!