NEDEN BİZ?

Yenilendik, tazelendik.
Kitabınızı yazdınız ama henüz yayınevi bulamadınız mı?
Gelin, bir kahve içelim.

Gelenek ve gelecek inşa ediyoruz.

Tarihi çok eskilere dayanan yazın ve matbaa geleneği ile dinamik, yenilikçi kadromuzu buluşturuyoruz. Dahi Yayıncılık, genç kadrosuyla ve yazarlarıyla bu köklü geleneğe yeni bir soluk kazandırıyor.

Hem okurlarımıza, hem de yazar ve yazar olmak isteyenlere basım ve yayıncılık çalışmalarında en iyi hizmeti vermeye talibiz. Metin içeriğinden, sayfa düzeni ve kapak tasarımına kadar tüm basım aşamalarına büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz. Profesyonel çağrı merkezimiz ve tasarımda uzmanlaşmış grafik tasarım ekibimiz ile size kreatif çözümler sunuyoruz.

Basılı ve dijital medyada kazandığı tecrübe ile yazarlarımıza ve yazar olmak isteyenlere, yazarlık yolculuğunda danışmanlık yaparken yeni yazarlarımızın heyecanını paylaşıyoruz.

Tüm basılı faaliyetlerimizin yanında dağıtım alanında yenilikçi hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Dahi Yayıncılık olarak yerel kitapçıların yanı sıra, Türkiye çapında geniş dağıtım ağına sahip firmalarla çalışıyoruz.

Farklı paketlerimizle sizlere ekonomik seçenekler sunuyoruz. Eseriniz yayınlandıktan sonra yerel ve ulusal kitap fuarları ile geleneksel ve dijital medya platformlarında Dahi Yayıncılık tarafından tanıtılıyor. Facebook, Instagram, Twitter ve benzeri sosyal medya mecralarında akılda kalıcı görsel ve çeşitli kampanyalarla tanıtım süreci zenginleştiriliyor.

On yıllardır oluşturulan birikimi, geleceğin yazarlarıyla harmanlıyoruz. Sizlerle yolculuğumuzu gelip geçici bir heves değil, uzun soluklu bir süreç olarak kurguluyoruz.

Yenilendik, tazelendik. Kitabınızı yazdınız ama henüz yayınevi bulamadınız mı? Gelin, bir kahve içelim.