Başarımızın Sırrı! Takım Olmak!

Yayıncılık Ekibimiz

Gerçek anlamda takım olmanın en güçlü örneği Dahi Yayıncılık Ekimiz. Hem çalışanlarımız hem de hem de yazarlarımız ailemizin temel birleşenleri. İşe profesyonel bakarken, duygularımızı koruyoruz. Birbirine, görevi içeriğinde yer almasa da destek olma konusunda azami çabayı göstermek. Bu nedenle görev tanımlarımızı yeterince soluk yazdık ki, çok belli olmasın.

Ortak başarı, ortak akıl, ortak hareket, ortak adil gelir paylaşımının öne çıktığı; kısaca samimi iş ortaklığı omuz omuza verilen bir çalışma ortamı kurabilenler, bu ortamı sevimli, heyecanlı, değerli, eğlenceli ve paylaşılır hale getirebilenler kazanacak. Bunu çok iyi biliyoruz.

Yayıncılık Sektörü İçin Aydınlık Günlere

Sektörümüz her açıdan zor günler geçiriyor. Bu zor günleri aşmak için çorbada bizim de tuzumuz olsun diyoruz. İşimizi yaparken doğru bilgi kullanmak, doğru uygulamalar yapmak, doğru iş ahlakına sahip olmak gerektiğini biliyoruz. Ticaretin cazibesine kapılarak, müşterimizin önerilerini ve memnuniyetini asla göz ardı etmiyoruz. Para kazanmak uğruna kaliteden, standartlardan vazgeçilmesinden ve verilen sözlere sadık kalınmamasından çok korkuyoruz.

Yayıncılık faaliyetlerimiz ve Kitap Baskı Hizmetlerimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz

Ramazan Güven
Kurucu Genel Müdür

Senem KALAY

Yayın Koordinatörü

Derya GÖK

Satış Direktörü

Nuray TEKİN

Muhasebe

Berkay Güzel

Lojistik