Dahi Atölye’yle Tanışın

Yazı tarihsel olarak nasıl gelişmiştir? Bu gelişim, insanlığa nasıl etki etmiştir? Dahi Yayıncılık tarafından düzenlenen yazarlık atölyesi bu sorularla açılıyor. Her şeyden önce yazının insanlık için önemini vurgulayan Dahi Atölye, yazının kaynağını, türlerini ve iyi bir yazının hangi niteliklere sahip olması gerektiğini anlatarak devam eder.

Kafamızda tasarladıklarımızı hemen yazıya geçirmeli miyiz? Yazıya başlarken zaman yönetimi nasıl olmalı? Bu ve bunun gibi pek çok kritik soruyu cevaplamak üzere sizleri atölyemize bekliyoruz. Dahi Atölye olarak zihninizle kalemleriniz arasında bir köprü kuruyoruz.

Her yaşa uyarlanabilir atölye programımızla; yazmaya hevesli herkese yaratıcılığı ön planda olan ve insanları okumaya teşvik eden yazılar yazmayı öğretiyoruz. Bununla yetinmeyip bir kitabın yayınlanma aşamasıyla alakalı genel bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Dahi Atölye, kendi yazdıklarınıza dışarıdan bir gözle bakmanızı sağlar. Bu sayede dikkatinizden kaçan tüm noktaları yakalama fırsatı bulabilirsiniz. Kısacası kendi yazdıklarınızı ilk eleştiren siz olursunuz.

Sonrası iyilik güzellik: Dahi Yayıncılık kitabınızı basmaya hazır!

Önce kendiniz için yazmalısınız.
Sonra sizi sevmeyen birileri için.
Feridun Andaç